» » Zarząd Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego WAT na szkoleniu w ramach FUT

Zarząd Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego WAT na szkoleniu w ramach FUT

w dniach 14 – 16 czerwca 2024 roku przewodniczący KNBN WAT – Bartosz Szymański oraz wiceprzewodnicząca KNBN WAT – Zuzanna Kowalik mieli przyjemność uczestniczyć w szkoleniu w ramach Konferencji Forum Uczelni Technicznych „NAOKOŁO”. Szkolenie obejmowało: pisanie prac naukowych; opracowywanie tekstu naukowo-badawczego oraz autoprezentację i wystąpienia publiczne. Jak podaje organizator – ważnym aspektem działalności Forum Uczelni Technicznych jest nieustanne wspieranie w sposób rzetelny samorządów studenckich, wspomaganie studentów dla potrzeb dynamicznego rozwoju studenckiego ruchu naukowego w oparciu o organizowane praktyki i staże oraz pomoc we wchodzeniu na rynek pracy.

Forum Uczelni Technicznych konsoliduje środowisko uczelni technicznych dbając o wspólne interesy, zaznaczając w ten sposób pozycję wyższego szkolnictwa technicznego w Polsce. Dla naszych przedstawicieli było to bardzo ważne i przydatne doświadczenie, które pozwoliło poza wyciągniętą wiedzą i doświadczeniem nawiązać istotne znajomości z przedstawicielami kół naukowych z uczelni technicznych z całej Polski, a także z kadrą STER (Stowarzyszenie Trenerów Efektywnego Rozwoju) – dzięki czemu niewykluczonym będzie zorganizowanie szkolenia na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w przyszłości oraz zawieranie nowych licznych współprac między kołami naukowymi.

Z wyrazami szacunku,